Láska a bestialita / Angie

Název: Láska a bestialita

Odhadovaný počet stran: 11

Přibližný žánr: romance

Stylizace kresby: libovolná

Postavy: Dívka, Démon, Dáma s monoklem, 3 kousky komparzu

Prostředí: Německo 18.-19. století -  možno změnit na Japonsko či jinou exotiku (Indie, Arábie, Irsko...)

Scénář: napíšu + miniaturní storyboard už je hotový (jen pro inspiraci a orientaci kreslíře)

Popis námětu: Hlavní hrdinka je dcera služebné v jedné aristokratické rodině. Od narození ví, že bude v jejich bohatém sídle sloužit také, protože utéct od této rodiny nejde – aristokrati totiž schovávájí ve svém sklepení tajemství, které sloužící musí zachovat. Dívka se o něm dozví už v pěti letech, když ji potrestají za rozbití nádobí tím, že ji opět zavřou ve sklepě, ale ona udělá něco nevídaného – i když ji hrozivé vzdechy a vrčení donášející se k ní po dlouhatánském temném schodišti děsí, už v pěti se odváží sejít po něm dostatečně daleko, aby na jejich spodku zahlédla okovy připoutaného strašidelného Démona.

(Character design démona: Německo: rohy, upíří špičáky, hadí oči, dlouhý špičatý jazyk, drápy, bohatě vyšívaný kabát admirála, čertovský ocas; ale pod tím vším bišík – respektive biseinen. Japonsko: bohaté kimono, dlouhé vlasy s vlastním životem, všechny zuby špičaté, zahadný sloupec tetovaných teček nad kořenem nosu a pod očima; ale pod tím vším bišík – respektive biseinen. Indie: 4 ruce, dlouhý rozeklaný jazyk, pod tím vším biseinen – a tak dále.)

Každý rok, když ji za trest zavřou k Démonovi, sedí dole na schodišti o jeden schod níž. I když předstírá, že ji sklepení stále děsí, ve skutečnosti má jeho tichou společnost ráda. Když ji v 17 letech znovu táhnou do sklepa, ozve se paní domu (Dáma s monoklem): „Ty hlupáku, normálně ji zbij, odteď už tam žádnou holku zavírat nebudeš!“ Dívka se dozví, že pánové domu vězní Démona z jednoho důvodu – každých sto let je prý schopen věnovat někomu nesmrtelnost a oni chtějí tu nesmrtelnost pro sebe.

Když se Dívka dopídí, že stý rok nastane už za pár dní, vloupá se k Démonovi do sklepa a chce ho osvobodit. Poprvé na něj promluví, poprvé k němu přistoupí na délku paže. Okovy nejdou otevřít, on ji čapne za ruku a promluví. Na jeho pokyn se ve sklepě zamknou a pak se spolu vyspí (svádění i sex romanticky naznačit na jedné stránce). Když se majitelé domu konečně dobijou do sklepa, Dívka spí opřená o jeho hruď a Démon se na ně jen ušklíbne, zatímco Dáma rozdrtí svůj monokl .Jeho darování nesmrtelnosti totiž funguje jedním jediným způsobem, během páření, a to za účelem získání stálého partnera. Dívka se probere s démonickýma očima a usměje se s démonickými zoubky. Pod jejími démonickými drápky se pouta otevřou, jako by byla z másla („A věděli jste, že samička od démona je vždycky silnější než sameček?“ vysvětlí kousek textu čtenáři). Z honosného sídla aristokratů se ozve děsivý jekot.

Comments